II Edycja. Ratujemy Zielone Płuca Poznania

 

 

 

 

 

 

 

52°27’53”N,16°49’40”E

Ratujmy Zielone Płuca Poznania

2 edycja

 

 
 

 

 

O Wydarzeniu 

Ratujemy Zielone Płuca Poznania
Nie zatrzymujemy się wobec swojego postanowienia, aby pozostawić ten świat choć trochę lepszym niż go zastaliśmy.
 
Za nami druga akcja proekologiczna pt. „Ratujemy Zielone Płuca Poznania”. Kolejne kilogramy śmieci wywiezione z poznańskich lasów. Opony, kanistry, fotele i inne.
 
Obiecujemy, to nie koniec! Walka o lepszy świat zaczyna się od małych zmian i cykliczności. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym przedsięwzięciu. Jesteście nadzieją tego świata!
 
Akcja została zorganizowana z zachowaniem reżimu sanitarnego.

 

Scout Camp Poznań - Strzeszynek

Propozycja dla całych rodzin

Idź na spacer z rodziną i zostaw po sobie pożyteczny ślad. Weź udział w trzygodzinnej akcja rodzinnego sprzątania świata. Namów swoich domowników. Wymyśl nazwę dla swojego patrolu. Zgłoś się. Zabaw się z nami i działaj zanim roślinność eksploduje wiosną. Bądź częścią wielkiej społeczności Szczepu Herkulesa i Scout Camp Poznań.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

KONTAKT

Scout Camp Poznań – Strzeszynek
ul. Koszalińska 32
60-480 Poznań

+48 501 355 464 


hello@scoutcamp.pl

 
 
Dziękujemy za udział w akcji „Ratujemy Zielone Płuca Poznania”!

Razem wykonaliśmy kolejny krok ku zmianie świata na lepsze! Niestety, często my sami doprowadzamy nasze „zielone płuca” do takiego stanu zanieczyszczenia. Ta akcja za nami. Jednak nasza misja nigdy się nie kończy! Każdy spacer może być jej częścią, kolejnym małym krokiem. Zwracajmy uwagę na świat wokół nas, dbajmy o naszą zieleń, a efekty do nas wrócą. Mamy nadzieję, że będziecie miło ten dzień wspominać. Nasza planeta na pewno Wam tego nie zapomni!

 

1_1
1_2
1_3
Plakat poprawiony