Scout Camp gra razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Gramy z WOŚP!

Razem wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W ramach 31. Finału dołożyliśmy swoją cegiełkę w ramach oficjalnych WOŚPowych licytacji Allegro. Każda zebrana złotówka zostanie przeznaczona na walkę z sepsą.

Jako Fundacja Wspólny Nurt utożsamiamy się z dewizą “pomagamy, bo lubimy”. W 2023 roku gramy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy w walce z sepsą. Na cel 31. Finału orkiestry podarowaliśmy vochery na różnorodne aktywności na Scout Camp Poznań pod młotek aukcyjny.
Licytujący mają niepowtarzalną okazję do wygrania weekendu na campingu Scout Camp, ogniska prywatnego oraz, specjalnie dla uczniów szkół, integracji klasowej przy wspólnym ogniu. Zebrana kwota jest przekazywana na cele 31. Finału WOŚP.

Gramy, licytujemy, pomagamy!

42_31FinalWOSP2023_AUKCJE_grafika_podglad

Weekend na campingu Scout Camp Poznań dla 6 osób

Zdarza Ci się czuć zmęczenie miejskim zgiełkiem? Szukasz powrotu do natury i wyjątkowego sposobu na spędzenie czasu z rodziną lub przyjaciółmi, w otoczeniu zieleni, blisko jeziora Strzeszyńskiego, w lokalizacji skomunikowanej z centrum Poznania?

Jeśli tak, to mamy dla Ciebie i Twoich bliskich propozycję!

Zapraszamy na Scout Camp Poznań, gdzie będziecie mogli spędzić 2 noce w grupie do 6 osób na naszym campingu. W ramach licytowanego vochera zapewniamy państwu dwa 4-osobowe namioty turystyczne, dostęp do infrastruktury obiektu i miejsce parkingowe położone przy obiekcie i w bliskiej odległości do plaży miejskiej.

Vocher można wykorzystać w wybranym przez siebie terminie w ramach sezonu campingowego Scout Camp do końca 2023 roku

4
1

Ognisko klasowe na Scout Camp Poznań


Szukacie pomysłu na wspólną zabawę i integrację dla grupy uczniów? Niezależnie od wieku, ognisko zawsze jest niezawodnym pomysłem!

Oferujemy państwu organizację ogniska klasowego na Scout Camp Poznań. Zapewniamy przygotowane miejsce ogniskowe z pełnym wyposażeniem oraz bezpieczną przestrzeń do gier i zabaw na świeżym powietrzu.

Vocher można zrealizować w wybranym przez siebie terminie do końca 2023 roku.

Ognisko na Scout Camp Poznań

Nie ma lepszego planu na zabawę i integrację, niż wspólne ognisko!

Oferujemy państwu organizację ogniska na Scout Camp Poznań w wybranym przez siebie terminie. Zapewniamy przygotowane miejsce ogniskowe z pełnym wyposażeniem oraz bezpieczną przestrzeń do spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Vocher można zrealizować do końca 2023 roku.

 
3
2
Wspolny_nurt_logo_RGB_poziome
Festiwal_Fantastyki_Pyrkon_logo_Violet_CMYK
logo