52°27’53”N,16°49’40”E

Nocuj na

Scout
Camp

WIELKIE OTWARCIE OD 1 LIPCA ! 

 

PROPOZYCJA NOCLEGOWA na campingu Scout Camp

Czy zdarza Ci się czuć zmęczenie i bezsilność? Szukasz powrotu do źródeł? Powrotu do natury? Jesteś zmęczony wielkomiejskim pędem? Chcesz niczym prawdziwy scout zaszyć się w lesie i zmierzyć się tylko z własnymi ograniczeniami? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie i Twoich bliskich propozycję!
 
Skorzystaj z oferty „Nocuj na Scout Camp”. Weź śpiwór, ciepłe skarpety i termos pełen herbaty, a my zajmiemy się resztą.

Nocleg dostępny w 3 wariantach. Po szczegóły zapraszamy do wybranej sekcji.
 

NAMIOT

Nocleg w namiocie prywatnym bądź wynajętym na Scout Camp Poznań. Do dyspozycji setki specjalnie przygotowanych miejsc namiotowych. Możliwość rozstawienia sprzętu na polanie bądź w lesie. Liczne udogodnienia dla gości Campu.

DSC_8631

OBÓZ

Liczne pola obozowe. Istnieje możliwość wynajmu sprzętu obozowego Scout Camp Poznań bądź przyjazdu z własnym. W skład stałej wyprawki wchodzą: namioty różnego typu, łóżka, materace, koce, szafki. Do ewentualnego wynajmu również kuchnia polowa.

CAMPING

Możliwość wynajęcia przestrzeni pod kampera lub przyczepę j. Przestrzeń Scout Camp Poznań przystosowana jest pod tego typu nocleg. Istnieje kilka stanowisk kamperowych. Część terenu wybrukowana jest asfaltem, co pozwala na dogodniejszy przejazd.

Przestrzeń Campingu Scout Camp Poznań

Zdjęcie przestrzeni campingu w poznaniu

Teren znajduje się na przedmieściach Poznania nad Jeziorem Strzeszyńskim, leżący na powierzchni 4 ha lasu.

 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

KONTAKT

Scout Camp Poznań – Strzeszynek
ul. Koszalińska 32
60-480 Poznań


hello@scoutcamp.pl