Skip to content

 

 

 

 

 

 

 

SCOUT CAMP 

Miejsce do bycia razem 

Parę słów….

Scout Camp Poznań to przestrzeń eventowo-campingowa prowadzona przez Fundację Wspólny Nurt. Powstała z miłości do natury i zakorzeniona w skautowskich ideałach Fundacja zarządza terenem starego kempingu Strzeszyńskiego, prezentując go w odświeżonej i nowocześniej odsłonie.

Prywatnie Fundacja skupia w sobie członków i członkinie środowiska harcerskiego- Szczepu Herkulesa Podolany-Strzeszyn- z którym ściśle współpracujemy. Ponadto nasz zespół skałda się z kwalifikowanych instruktorów w pracy z dzieci i młodzieżą. Współpracujemy z pobliskimi Radami Osiedli, Lasami Poznańskimi, Miastem Poznań oraz różnymi innymi firmami oraz instytucjami. Ponad to nasze szeregi zasilają specjaliści od organizacji wydarzeń, od strony kreatywnej i technicznej.

Ojciec założyciel scoutingu na świecie, Robert Baden-Powell, mawiał: “Zostawmy ten świat choć trochę lepszym niż go zastaliśmy”. To nasza dewiza i nasz nadrzędny cel!

O nas

Nasze wartości 

Potencjał

Potencjał

Dom

Dom

Jakość

Jakość

Ciepło

Ciepło

O nas

Nasze cele

Na Scout Camp Poznań realizujemy szeroki wachlarz projektów i działań. W zakresie edukacji prowadzimy różnorodne projekty i akcje proekologiczne – warsztaty, prelekcje dla szkół i członków lokalnych społeczności i CSRowe eventy dla firm i grup zorganizowanych.

W czasie sezonu skupiamy swoje działania na tworzeniu dla naszych gości wyjątkowej bazy kampingowej i przestrzeni eventowej – od rodzinnych ognisk do organizacji wydarzeń masowych. Na swoim koncie mamy m.in. imprezy firmowe, integracje czy zjazdy i wigilie pracownicze.

Nadrzędnie skupiamy się na tym, aby wszystkie nasze działania wspierały środowisko i opierały się o propagowanie wolniejszego i świadomego stylu życia, Motywacją do działania jest dzielenie się uśmiechem, serdecznością i zadowolenie naszych gości.

O nas
O nas

Wesprzyj Fundację

Tytuł:
Kwota:
Kwota transakcji wyrażona w groszach (np. 123 = 1.23 PLN)

Zostań naszym patronem

Odzwierciedleniem celów, jakie sobie stawiamy – tworzenia bezpiecznej przestrzeni do edukacji w kontakcie z naturą i samorozwoju – są realizowane przez nas projekty. Z Twoim wsparciem możemy być jeszcze bardziej skuteczni, dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i po prostu ROBIĆ WIĘCEJ. 

Przekazując swoje wsparcie finansowe, niezależnie od jego wielkości, pozwalacie nam na podejmowanie nowych wyzwań i rozwój Fundacji, która istnieje i działa dla Was!

Pomysło­dawca oraz podmiot prowadzący

Scout Camp Poznań to projekt Fundacji Wspólny Nurt, której celem jest szerzenie idei dobrostanu i rozwoju osobistego, tak istotnego w otaczającej nas, zmieniającej się rzeczywistości.

Celami statutowymi Fundacji Wspólny Nurt są m.in. poprawa dobrostanu człowieka poprzez edukację, ochrona środowiska i ekologii, promocja kultury i aktywności fizycznej, upowszechnianie samorozwoju i pracy nad sobą, tworzenie więzi lokalnych oraz turystyka i rekreacja.

Działalność Fundacji adresowana jest do dzieci i młodzieży, dorosłych, seniorów, osób z niepełnosprawnościami, społeczności lokalnych, grup narażonych na wykluczenie, innych organizacji pozarządowych oraz zwierząt.

Jednak Wspólny Nurt to coś więcej niż projekty. Razem chcemy budować środowisko oparte na edukacji, bliskości z naturą i działalności lokalnej.

Bądź częścią tej przygody razem z nami! 

BĄDŹMY W KONTAKCIE

KONTAKT

Scout Camp Poznań – Strzeszynek
ul. Koszalińska 32
60-480 Poznań

hello@scoutcamp.pl

NAPISZ DO NAS