Skip to content

52°27’53”N,16°49’40”E

Team building na 

Scout
Camp

Nie ma sobie lepszego przepisu na świetny event niż dobra atmosfera, klimatyczne miejsce i wspólne zabawy integracyjne!

Prezentujemy Wam ofertę animacji dla dorosłych, które dopełnią Wasze spotkanie na Scout Camp! Wszystkie zabawy zostały sprawdzone przez różne grupy branżowe i wiekowe, a nawet przez samych pracowników Teamu Scout Camp – i oto jak zaprezentowały się wyniki tych testów:

  • dużo śmiechu i radości,
  • wiele niezapomnianych zdjęć
  • i świetnie spędzony czas!
Team building

Punkty gier i zabaw
integracyjnych

Jako harcerze z krwi i kości, wychowaliśmy się na grach integracyjnych. W naszej ofercie znajdziecie takie gry team buldingowe, które będziecie bez problemu mogli dopasować do swojego zespołu. Zintegrujemy wszystkich i zadbamy o dużą ilość śmiechu i zadowolonych uczestników!

Team building

Warsztaty

A może coś „ponadprogramowego”? Możesz połączyć integrację ze zdobywaniem nowych umiejętności organizując warsztaty na Scout Camp! Zapewnimy odpowiednią przestrzeń i pomożemy w wyborze ciekawych zajęć tematycznych. Gotowanie, budowanie lub malowanie – czego chcielibyście spróbować?

Team building

Akcje ekologiczne 

Przyroda to nasz drugi dom. Specjalizujemy się w akcjach, które oprócz zabawy zawierają też elementy proekologiczne. Organizując zielony event otrzymujecie nie tylko wizerunkowe korzyści, ale także gwarancję dobrej zabawy i realne działanie na rzecz środowiska.

Scout Camp to miejsce stworzone do bycia razem.

Razem stworzymy wydarzenie, które zintegruje Wasz zespół i zostawi najlepsze wspomnienia!

Poniższa oferta stanowi tylko propozycje animacji. Jeśli mają państwo własne propozycje aktywności integracyjnych, które chcielibyście zrealizować na Scout Camp, zapraszamy do kontaktu!

Team building

Zielone eventy 

Wydarzenia firmowe zmieniające świat!

Organizowanie wydarzeń i spotkań zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju wymaga kreatywności
i innowacyjnego podejścia do projektu.
Na pomoc przybywa Scout Camp Poznań z propozycją gotowych wydarzeń CSRowych dla Twojej firmy!

Oferujemy Wam propozycje integracji i spotkań, które będą realizować projekty zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju, a jednocześnie stworzą Waszym pracownikom okazję do integracji i świetnej zabawy! 

Punkty gier i zabaw
integracyjnych

Team building

Ludzki cyrkiel

Konkurencja zespołowa, której celem jest przejście odległości za pomocą wielkiego, drewnianego cyrkla posiadającego tylko dwa punkty podparcia. W balansowaniu na tym urządzeniu wspiera zawodnika reszta zespołu, trzymając liny odciągowe.

 

Team building

Wspinaczka na skrzynki

Konkurencja indywidualna, której celem jest wejście na jak największą ilość skrzynek. Zajęcia realizowane przez wykwalifikowanych instruktorów przy użyciu sprzętu asekuracyjno-wspinaczkowego.

 

Team building

Trawers na linie

Konkurencja indywidualna, której celem jest
przeprawienie się ze startu do punktu mety na linach. Zajęcia realizowane przez wykwalifikowanych instruktorów przy użyciu sprzętu asekuracyjno-wspinaczkowego.

 

Team building

Wyścig na skrzynkach

Konkurencja zespołowa, której celem jest przedostanie się grupy na miejsce mety, dzięki tworzonemu mostowi ze skrzynek. Utrudnieniem jest ograniczona ilość skrzynek, które z końca należy podać na sam początek, aby dostać się na metę.

Team building

Most Da Vinciego

Konkurencja zespołowa, której celem jest wspólne nawigowanie haczykiem poprzez sznurki klockami, tak aby ułożyły się one w spójną całość.

 

Warsztaty

Team building

Warsztaty z budowania pieców do
pizzy oraz kolacja

Warsztat praktyczny będący świetną okazją do wykorzystania umiejętności pracy w zespole. Wykonany piec posłuży potem uczestnikom do upieczenia swojej własnej pizzy, która to będzie kosztowana podczas obiadu.

Team building

Warsztaty z pierwszej pomocy

 

Warsztat rozwijający umiejętności udzielania peirwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia realizowane przez wykwalifikowanych ratowników PP.
Zajęcia opartę o warsztaty praktyczne pod okiem specjalistów.

Team building

Turniej laserowego paintballa 


Laser tag to zespołowy sport, podobny do paintballa, z tego względu często nazywany jest również „laserowym paintballem”.

W każdym ze scenariuszy podstawowym zadaniem każdego z graczy jest trafienie wiązką podczerwieni wysyłaną z karabinka w opaskę LED przeciwnika.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

KONTAKT

Scout Camp Poznań – Strzeszynek
ul. Koszalińska 32
60-480 Poznań

hello@scoutcamp.pl

Masz pytania lub wątpliwości?