Skip to content

52°27’53”N,16°49’40”E

Team building na 

Scout
Camp

Nie ma sobie lepszego przepisu na świetny event niż dobra atmosfera, klimatyczne miejsce i wspólne zabawy integracyjne!

Prezentujemy Wam ofertę animacji dla dorosłych, które dopełnią Wasze spotkanie na Scout Camp! Wszystkie zabawy zostały sprawdzone przez różne grupy branżowe i wiekowe, a nawet przez samych pracowników Teamu Scout Camp – i oto jak zaprezentowały się wyniki tych testów:

  • dużo śmiechu i radości,
  • wiele niezapomnianych zdjęć
  • i świetnie spędzony czas!
Wydarzenie na Scout Camp Poznań_14_1

Punkty gier i zabaw
integracyjnych

Jako harcerze z krwi i kości, wychowaliśmy się na grach integracyjnych. W naszej ofercie znajdziecie takie gry team buldingowe, które będziecie bez problemu mogli dopasować do swojego zespołu. Zintegrujemy wszystkich i zadbamy o dużą ilość śmiechu i zadowolonych uczestników!

Wydarzenie na Scout Camp Poznań_22

Warsztaty

A może coś „ponadprogramowego”? Możesz połączyć integrację ze zdobywaniem nowych umiejętności organizując warsztaty na Scout Camp! Zapewnimy odpowiednią przestrzeń i pomożemy w wyborze ciekawych zajęć tematycznych. Gotowanie, budowanie lub malowanie – czego chcielibyście spróbować?

Wydarzenie na Scout Camp Poznań_23_1

Akcje ekologiczne 

Przyroda to nasz drugi dom. Specjalizujemy się w akcjach, które oprócz zabawy zawierają też elementy proekologiczne. Organizując zielony event otrzymujecie nie tylko wizerunkowe korzyści, ale także gwarancję dobrej zabawy i realne działanie na rzecz środowiska.

Scout Camp to miejsce stworzone do bycia razem.

Razem stworzymy wydarzenie, które zintegruje Wasz zespół i zostawi najlepsze wspomnienia!

Poniższa oferta stanowi tylko propozycje animacji. Jeśli mają państwo własne propozycje aktywności integracyjnych, które chcielibyście zrealizować na Scout Camp, zapraszamy do kontaktu!

Wydarzenie na Scout Camp Poznań_17_2

Zielone eventy 

Wydarzenia firmowe zmieniające świat!

Organizowanie wydarzeń i spotkań zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju wymaga kreatywności
i innowacyjnego podejścia do projektu.
Na pomoc przybywa Scout Camp Poznań z propozycją gotowych wydarzeń CSRowych dla Twojej firmy!

Oferujemy Wam propozycje integracji i spotkań, które będą realizować projekty zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju, a jednocześnie stworzą Waszym pracownikom okazję do integracji i świetnej zabawy! 

Punkty gier i zabaw
integracyjnych

Wydarzenie na Scout Camp Poznań_14_1

Ludzki cyrkiel

Konkurencja zespołowa, której celem jest przejście odległości za pomocą wielkiego, drewnianego cyrkla posiadającego tylko dwa punkty podparcia. W balansowaniu na tym urządzeniu wspiera zawodnika reszta zespołu, trzymając liny odciągowe.

 

Wydarzenie na Scout Camp Poznań_24_1

Wspinaczka na skrzynki

Konkurencja indywidualna, której celem jest wejście na jak największą ilość skrzynek. Zajęcia realizowane przez wykwalifikowanych instruktorów przy użyciu sprzętu asekuracyjno-wspinaczkowego.

 

Wydarzenie na Scout Camp Poznań_26_1

Trawers na linie

Konkurencja indywidualna, której celem jest
przeprawienie się ze startu do punktu mety na linach. Zajęcia realizowane przez wykwalifikowanych instruktorów przy użyciu sprzętu asekuracyjno-wspinaczkowego.

 

Wydarzenie na Scout Camp Poznań_30

Wyścig na skrzynkach

Konkurencja zespołowa, której celem jest przedostanie się grupy na miejsce mety, dzięki tworzonemu mostowi ze skrzynek. Utrudnieniem jest ograniczona ilość skrzynek, które z końca należy podać na sam początek, aby dostać się na metę.

Wydarzenie na Scout Camp Poznań_27_1

Most Da Vinciego

Konkurencja zespołowa, której celem jest wspólne nawigowanie haczykiem poprzez sznurki klockami, tak aby ułożyły się one w spójną całość.

 

Warsztaty

Wydarzenie na Scout Camp Poznań_28_1

Warsztaty z budowania pieców do
pizzy oraz kolacja

Warsztat praktyczny będący świetną okazją do wykorzystania umiejętności pracy w zespole. Wykonany piec posłuży potem uczestnikom do upieczenia swojej własnej pizzy, która to będzie kosztowana podczas obiadu.

Wydarzenie na Scout Camp Poznań_29_1

Warsztaty z pierwszej pomocy

 

Warsztat rozwijający umiejętności udzielania peirwszej pomocy przedmedycznej. Zajęcia realizowane przez wykwalifikowanych ratowników PP.
Zajęcia opartę o warsztaty praktyczne pod okiem specjalistów.

Wydarzenie na Scout Camp Poznań_22

Turniej laserowego paintballa 


Laser tag to zespołowy sport, podobny do paintballa, z tego względu często nazywany jest również „laserowym paintballem”.

W każdym ze scenariuszy podstawowym zadaniem każdego z graczy jest trafienie wiązką podczerwieni wysyłaną z karabinka w opaskę LED przeciwnika.

BĄDŹMY W KONTAKCIE

KONTAKT

Scout Camp Poznań – Strzeszynek
ul. Koszalińska 32
60-480 Poznań

hello@scoutcamp.pl

Masz pytania lub wątpliwości? 

Scout Camp Poznań - Strzeszynek