Skip to content

52°27’53”N,16°49’40”E

Eventy 

eko(logiczne)

Zorganizuj dla swojej firmy zielony eventbo małe działania robią wielką różnicę!

Zielone eventy 

Wydarzenia firmowe zmieniające świat!

Organizowanie wydarzeń i spotkań zgodnie z założeniami zrównoważonego rozwoju wymaga kreatywności i innowacyjnego podejścia do projektu.
Na pomoc przybywa Scout Camp Poznań z propozycją gotowych wydarzeń CSRowych dla Twojej firmy!

Oferujemy Wam propozycje integracji i spotkań, które będą realizować projekty zgodnie ze strategią zrównoważonego rozwoju, a jednocześnie stworzą Waszym pracownikom okazję do integracji i świetnej zabawy! 

 

Nasze propozycje

Las jest naszym pierwszym domem. Razem ze swoim zespołem możecie połączyć siły i stworzyć swój własny fragment zieleni.

Zasadźmy kawałek lasu

Las jest naszym pierwszym domem. Razem ze swoim zespołem możecie połączyć siły i stworzyć swój własny fragment zieleni.
Sprzątanie świata i późniejsza wspólna integracja - zróbcie coś dobrego dla naszej planety i Waszego zespołu!

Ratujmy Matkę Ziemię

Sprzątanie świata i późniejsza wspólna integracja – zróbcie coś dobrego dla naszej planety i Waszego zespołu!
Nasz ekosystem składa się z licznych gatunków roślin, zwierząt. Budując domki dla ptaków, budy, itd. - możecie dołożyć cegiełkę do ochrony różnorodności gatunków.

Pamiętajmy o bioróżnorodności

Nasz ekosystem składa się z licznych gatunków roślin, zwierząt. Budując domki dla ptaków, budy, itd. – możecie dołożyć cegiełkę do ochrony różnorodności gatunków.

Scout Camp
w roli eksperta

Podstawą metodyki skautowej jest NATURA. Skauting, jako ruch, powstał między innymi w celu uczenia młodych ludzi, jak dbać o otaczający ich świat.
Zespół Scout Camp składa się z ludzi którzy, wychowani w idei dobrobytu przyrody, przykładają wielką wagę do znaczenia ekologii i środowiska w każdym aspekcie życia.
Oprócz skautów jesteśmy też zespołem eventowców z doświadczeniem w prowadzeniu warsztatów i szkoleń rozwijających, jak również animacji i zabaw integracyjnych.

Zielone eventy
Zielone eventy

Sadzimy las

W tym momencie wycinane jest więcej drzew, niż natura jest w stanie wyprodukować. Dlatego tak ważne jest, abyśmy wzięli sprawy w swoje ręce i działali na rzecz lokalnego ekosystemu.

W ramach akcji sadzenia lasów proponujemy Wam koordynację wydarzenia, w trakcie którego zasadzicie swój własny kawałek lasu. Poprowadzimy dla Was wydarzenie, zapewnimy niezbędny sprzęt i zaplanujemy późniejszą integrację ze wspólnym posiłkiem!

Oczyszczamy

Zmiany musimy zacząć od nas i naszych działań. Niestety z roku na rok społeczeństwo produkuje coraz więcej śmieci, które nie zawsze kończą tam, gdzie powinny. Nasze najbliższe otoczenie jest pełne dzikich wysypisk śmieci, zatruwających tereny zielone. Razem możemy przywrócić im dawną świetność!

Zapraszamy Was do zorganizowania dla swoich pracowników wspólnego sprzątania świata – sami zadecydujecie, jaki teren chcecie uratować. Oczywiście zwieńczeniem Waszej pracy będzie wspólna integracja na Scout Campie!

 
Zielone eventy
Zielone eventy

Budujemy schronienie dla

owadów 
psów 
ptaków 

Czym tak naprawdę jest bioróżnorodność? To każdy teren zielony, który stanowi dom dla dziesiątek organizmów, które żyją w symbiozie. To równowaga całego naszego środowiska. Inwazyjne działania ludzi często powodują zanikanie różnorodności istot będących fundamentem naszej planety.

Dlatego to my musimy pamiętać i dbać o to, aby natura mogła się rozwijać! W ramach akcji „Pamiętajmy o bioróżnorodności” będziecie mieli możliwość wzięcia udziału w wielu wybranych przez siebie aktywnościach. Domki dla zwierząt, budy dla psów, karmniki, itp. – przygotujemy dla Was akcję i integrację, aby Wasz zespół mógł podczas spotkania połączyć przyjemne z pożytecznym!

Twój pomysł na zielony event!

Ty masz pomysł na wydarzenie, a my pomożemy w realizacji!

Organizacja eventu ekologicznego i społecznie odpowiedzialnego potrafi być wyzwaniem. Uwzględnienie aspektów CSRowych, społecznych i ekologicznych wymaga innowacyjnego podejścia. Jednak takie wydarzenie może przynieść wiele korzyści dla organizacji. Poza benefitem w postaci wizerunku firmy, takie wydarzenie pozwala na wniesienie pozytywnego wkładu w środowisko.


My na Scout Camp nie znamy słowa niemożliwe! Jeśli poszukujecie Państwo innego rodzaju aktywności niż te zaproponowane przez nas na stronie, dajcie nam znać – wymyślimy specjalnie dla Was nowe wydarzenie, które będzie zgodnie z Waszą strategią odpowiedzialności.

Napisz do nas, a my zorganizujemy Twoje wymarzone wydarzenie!